foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Pływanie styl grzbietowy 2017 11 29

PŁYWANIE STYL GRZBIETOWY

W dniu 29.11.2017 r godz. 10.00 na pływalni I LO w Białej Podlaskiej przeprowadzono Finał Rejonu w Drużynowym i Indywidualnym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców. Mateusz Jakoniuk potwierdza swoją dyspozycję sportową i zdobywa w stylu grzbietowym drugie miejsce. Kolejny szczebel zawodów to rywalizacja na poziomie wojewódzkim. GRATULACJE !!!

 

 WYNIKI ZAWODÓW:

Dziewczęta

Sztafety 6 x 25m Punkty
do współzawodnictwa

1. I LO Biała Podlaska -                          1:30:94 16 pkt
2. I LO Łuków -                                        1:40:38 15
3. II LO Biała Podlaska -                         1:43:20 14
4. IV LO Łuków -                                     1:47:65 13
5. LO Miedzyrzec Podlaski -                   1:54:37 12
6. ZS Janów Podlaski -                            2:03:02 11

Styl klasyczny

1. Kopeć Aleksandra - I LO Łuków -                        37:70
2. Pradiuch Żaneta - I LO Biała Podl -                     42:25
3. Pietraszuk Marlena - I LO Biała Podl -                 43:28
4. Chalimoniuk Dominika - ZSE Miedzyrzec Podl - 43:34
5. Daniluk Aleksandra - I LO Biała Podl -                45:30
6. Zabłocka Patrycja - IV LO Łuków -                      45:51
7. Samociuk Aleksandra - ZS Janów Podlaski -      47:82
8. Grzywacz Klaudia - ZS Janów Podlaski -            49:67
9. Jastrzębska Magda - I LO Łuków -                      56:34

Styl grzbietowy

1. Skrzyńska Ewa - I LO Biała Podlaska -               37:84
2. Semeniuk Natalia - II LO Biała Podlaska -           39:22
3. Sosnowska Weronika - I LO Łuków -                   40:18
4. Sosnowska Paulina - I LO Łuków -                      40:59
5. Jawoszek Patrycja - IV LO Biała Podlaska -        41:23
6. Biernacka Monika - ZSE Międzyrzec Podl -         41:84

Styl dowolny

1. Mandziuk Magda - I LO Biała Podl -                    31:26
2. Mandziuk Anna - I LO Biała Podl -                      31:62
3. Matejek Julita - ZS 3 Łuków -                              32:47
4. Sweklej Weronika - I LO Biała Podl -                   32:78
5. Domańska Dominika - LO Międzyrzec Podl -      33:31
6. Urbaniuk Angelika - LO Międzyrzec Podl -          36:50
7. Kurowska Wiktoria - I LO Łuków -                       36:74
8. Sacharczuk Aleksandra - ZS Janów Podl -         38:41
9. Płudowska Katarzyna - IV LO Łuków -               41:72
10. Milgorynjo Monica - ZS Janów Podl -               57:37

Styl motylkowy

1. Stefaniuk Oliwia - I LO Biała Podl -                    34:18
2. Włodarczyk Zuzanna - I LO Biała Podl -            34:72
3. Bedlińska Małgorzata - IV LO Biała Podl -         39:60
4. Zabłocka Weronika - IV LO Łuków -                  40:75

Chłopcy

Sztafety 6 x 25m Punkty
do współzawodnictwa

1. IV LO Biała Podlaska -                             1:15:64 16 pkt
2. I LO Biała Podlaska -                                1:18:57 15
3. ZSE Międzyrzec Podl -                             1:23:19 14
4. IV LO Łuków -                                           1:27:14 13
5. I LO Łuków -                                             1:27:39 12
6. ZS CKR Jabłoń -                                       1:37:29 11
7. LO Miedzyrzec Podl -                               1:40:47 10
8. ZS Janów Podl -                                       1:42:34 9
9. LO Wisznice -                                           2:00:42 8

Styl klasyczny

1. Klej Jakub - IV LO Biała Podl -                        35:42
2. Krawczak Patryk - I LO Biała Podl -                35:81
3. Juszczuk Arkadiusz - ZSZ 2 Biała Podl -        36:25
4. Dmochowski Szymon - I LO Biała Podl -        36:71
5. Chromiński Bartosz - I LO Łuków -                 36:98
6. Boguta Adrian - ZSE Międzyrzec Podl -         39:60
7. Bełkot Marcin - ZSE Międzyrzec Podl -          39:69
8. Kopyść Hubert - ZS 2 Łuków -                        41:45
9. Filipiuk Michał - ZS CKR Jabłoń -                   50:30

Styl dowolny

1. Charewicz Hubert - IV LO Biała Podl -           24:77
2. Szuszek Piotr - IV LO Biała Podl -                  25:51
3. Król Jakub - II LO Biała Podl -                        27:09
4. Konopka Aleksy - ZS Radoryż Smolny -        30:03
5. Gomólka Igor - ZS Janów Podl -                    30:13
6. Domański Jakub - LO Międzyrzec Podl -       30:21
7. Syryczyk Mikołaj - ZSE Miedzyrzec Podl -     30:82
8. Zakrzewski Jan - I LO Łuków -                       31:34
9. Syryjczyk Radosław - LO Miedzyrzec Podl -  32:37
10. Szopliński Ernest - ZS CKR Jabłoń -            32:38
11. Krawczuk Sebastian - ZS Janów Podl -        38:94
12. Utykański Jakub - LO Wisznice -                  41:02
13. Rusinek Szymon - ZS Janów Podl -             43:33

Styl grzbietowy

1. Jankowski Mikołaj - ZS 3 Łuków -                   31:22
2. Jakoniuk Mateusz - ZSZ 1 Biała Podl -           32:94 
3. Podkański Michał - I LO Biała Podl -               33:64
4. Buziak Jakub - I LO Biała Podl -                      35:91
5. Metkowski Bartek - IV LO Łuków -                  38:04
6. Greś Dawid - LO Wisznice -                            38:60
7. Lipiński Łukasz - I LO Łuków -                        40:94
8. Gruszczyk Jakub - ZS CKR Jabłoń -               49:22

Styl motylkowy

1. Sucharzewski Michał - I LO Biała Podl -         31:85
2. Dołęzka Michał - IV LO Biała Podl -               32:98
3. Szczepański Maciej - I LO Biała Podl -          36:22
4. Boguta Filip - ZSE Międzyrzec Podl -            37:03
5. Rola Kajetan - I LO Łuków -                           39:05
6. Milewski Jan - IV LO Łuków -                         40:15
7. Szopliński Wojciech - ZS CKR Jabłoń -          41;94

Punktacja indywidualna:
Dziewczęta

I - I LO Biała Podl Miasto Biała Podl             16 pkt
II - I LO Łuków Łuków                                   15
III-V - ZSE Miedzyrzec Pod Bialski               13
- ZS Janów Podl Bialski                                13
- LO Miedzyrzec Podl Bialski                        13
VI - II LO Biała Podl Miasto Biała Podl          11
VII - ZS 3 Łuków Łuków                                10
VIII - IV LO Łuków Łuków                               9
IX - IV LO Biała Podl miasto Biała Podl          8

Punktacja indywidualna:
Chłopcy

I - I LO Biała Podl Miasto Biała Podl             16 pkt
II - IV LO Biała Podl Miasto Biała Podl          15
III - ZSE Miedzyrzec Pod Bialski                   14
IV- V - I LO Łuków Łuków                             12,5
- IV LO Łuków Łuków                                    12,5
VI-VII - ZS CKR Jabłoń Parczew                  10,5
- ZSZ 1 Biała Podl Miasto Biała Podl            10,5
VIII-X - ZSZ 2 Biała Podl Miasto Biała Podl    8
- II LO Biała Podl miasto Biała Podl                8
- ZS Janów Podl Bialski                                   8
XI - ZS Radoryż Kościelny Łuków                   6
XII - LO Wisznice Bialski                                 5
XIII - LO Międzyrzec Podl Bialski                    4

Finał Wojewódzki w dniu 07.12.2017r w Lublinie

Szukaj

Serwisy

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie