foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

599 marca b.r. został rozegrany finał Licealiady. Na ten moment czekaliśmy od stycznia – wtedy to wyszliśmy z grupy i czekały nas dwa spotkania finałowe. Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną ZDZ im. K. K. Baczyńskiego. Mimo, że pełna koncentracja gościła na naszych twarzach, to rozgrywka nie należała do łatwych m. in ze względu na utratę strategicznego zawodnika. Z pewną obawą przystępowaliśmy do meczu finałowego z zawodnikami IV LO im. S. Staszica. Był to najciekawszy i najbardziej wyrównany mecz. Nasza drużyna odniosła zwycięstwo i zdobyła Mistrzostwo Miasta w Piłce Ręcznej Chłopców. BRAWO PANOWIE!

A o to zwycięski skład:

 1. Badura Marcin  (kl.4h)
 2. Beń Jakub (kl.2h)
 3. Doniec Dominik (kl.2f)
 4. Fic Dawid (kl.1s)
 5. Furman Damian (kl.4l)
 6. Harasimiuk Marcin (kl.4a)
 7. Kobyliński Daniel (kl.1g)
 8. Narojek Grzegorz (kl.2d)
 9. Polok Jakub  (kl.1g)
 10. Stępkowski Piotr (kl.2g)
 11. Stefaniuk Kamil (kl.1f)
 12. Sucharzewski Marek (kl.4h)
 13. Tarasiuk Jakub (kl.1l)
 14. Weresa Hubert (kl.2k)
 15. Żukowski Mateusz (kl.2f)

Zdjęcia: Eryk Koszołko, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz