foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

5915 marca b.r. reprezentacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w eliminacjach rejonowych w piłce ręcznej chłopców. Do kolejnego etapu rozgrywek przystąpiliśmy z dużym optymizmem. Nie lekceważyliśmy przeciwników, wiedzieliśmy doskonale, jaką siłą dysponuje zespół. Końcowe momenty meczu z ZSP z Radzynia Podlaskiego nie były porywające, ale bardzo dramatyczne. W ostatnich meczowych sekundach szczęśliwie zdobyliśmy upragnioną bramkę i zwyciężyliśmy.

               Przed nami rozgrywki wojewódzkie, które odbędą się w Puławach 21.03.2018r. Oby pierwszy dzień wiosny był dla naszej drużyny szczęśliwy. Trzymajmy mocno kciuki za szkolną reprezentację!

Zdjęcia: Zuzanna Jankowska, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz