foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

22 września, uczniowie klas pierwszych w obecności dyrekcji, wychowawców oraz starszych koleżanek i kolegów złożyli uroczysty akt ślubowania. Wypowiadając słowa przysięgi, zobowiązali się do sumiennego wypełniania swoich obowiązków, przestrzegania ustalonych norm zachowania i aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły.

Dopełnieniem całej uroczystości było przemówienie dyrektora szkoły, pana Ireneusza Długołęckiego, przewodniczej Samorządu Uczniowskiego, jak i przedstawiciela klas pierwszych.

            Zatem wszystkim pierwszoklasistom życzymy, aby nasza szkoła była dla nich miejscem realizacji marzeń, a  wiedza, którą dzień po dniu będą zdobywać uczyniła ich dorosłe życie wartościowym i cennym.

Zdjęcia: Eryk Koszołko, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie