foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

1930 kwietnia 2014 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w organizowanym przez Bialskie Centrum Kultury festynie "To już 10 lat!". 10-lecie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej uczniowie bialskich szkół świętowali prezentując programy artystyczne dotyczące wybranego kraju członkowskiego UE.

Nasi koledzy i koleżanki ze szkolnego kabaretu "Miał" przygotowali program pt. Od Atlantyku po Karpaty, a w nim własną wersję piosenki „Bad Things” z filmu „True Blood” oraz skecz "Tancerze". Widzowie zostali poczęstowani tradycyjnymi rumuńskimi przysmakami, które przygotowała pod kierunkiem p. Wioletty Kuliczanki młodzież z klasy II Te w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie