foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

02. wloski malyUczniowie z grupy zaangażowanej w projekt VECTOR akcji Partnerskie Projekty Szkół Comenius programu „Uczenie się przez całe życie" przygotowują się do pierwszego wyjazdu zagranicznego w ramach projektu

Grupa uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w spotkaniu krajów partnerskich w Cassino we Włoszech, bierze udział w lekcjach języka włoskiego. Zajęcia prowadzone są przez Panią Ewę Romaniuk. Spotkanie partnerskie odbędzie się w lutym, a nasi uczniowie będą pracować nad projektem wspólnie z partnerami z Francji, Niemiec, Rumunii i Włoch.

 

01. wloski maly

 

02. wloski maly

fot. Wiesław Kamecki

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie