Życie stawia nas wszystkich w różnych sytuacjach. Przeżywamy dobre i złe chwile. Czasami sami jesteśmy przyczyną nie do końca takich chwil,  o jakich marzymy, innym razem to ktoś stawia nas w sytuacji bez wyjścia prowokując nas do zachowań, których nie oczekiwaliśmy. Pomysł nagrania filmu to szukanie sposobu na siebie, to szukanie ludzi o podobnych zainteresowaniach, to mile spędzone chwile w towarzystwie osób, które dają nam energię na cały dzień, motywują nas i stawiają nowe cele.
Filmik ten to forma motywacji do aktywnego spędzania czasu wolnego i oderwania się od dnia codziennego. Ja przyjąłem taką formę realizowania się i dzielę się tym  z Wami.

Film „7 zasad MOTYWACJI” to podróż po zakątkach naszego miasta. Biała Podlaska to miejsce, gdzie można odnaleźć relaks, inspirację, miejsce spotkań towarzyskich, które budują naszą postawę i charaktery. Wraz z grupą kolegów znalazłem takie zakątki i wykorzystałem je w filmie, ćwicząc na obiektach ZSZ nr 1. Korzystałem też z profesjonalnych sal gimnastycznych AWF – u. Motywującym okazał się też niedawno odnowiony Park Radziwiłła. Surowe klimaty naszego miasta można wykorzystać jako dobre tło do opowiedzenia swojej historii.

Pragnę podziękować studentom oraz koleżance z naszej szkoły, Agnieszce Lewandowskiej, za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Zachęcam wszystkich do przygody z filmem. Wystarczy mieć pomysł i go realizować. Nie zawsze wszystko wychodzi, ale trzeba zacząć od małych kroków i stawiać sobie cele możliwe do zrealizowania, aby dojść do perfekcji. Ja poradziłem sobie z montażem a pomysł był spontaniczny. Cel osiągniesz, bo go pragniesz.

Autor Kamil Borkowski.