dsc 1504Dnia 3 marca 2015 w naszej szkole odbył się po raz pierwszy Koncert Piosenki Obcojęzycznej pod hasłem  „Śpiewaj i zostań poliglotą”. Koncert miał na celu promowanie nauki języków obcych poprzez śpiew.  Z mikrofonem przed publicznością szkolną zaprezentowały się Agata Reszko z (4Tl), Anna Rydel ( 3 Td), Karolina Osypiuk  (1 Ta) oraz uczennice z 1 Te.

Podczas koncertu mieliśmy okazję usłyszeć piękne utwory w języku polskim i angielskim w wykonaniu zespołu „Bialski Band” , w którego skład wchodzą uczniowie z klasy 2 Ti Mateusz Korzeniewski i Łukasz Woszkiel  oraz uczniowie z Liceum im. Stanisława Staszica.

Dziękujemy serdecznie za piękny występ wszystkich naszych artystów, którzy wykazali się wielkim talentem muzycznym oraz  poświęcili dużo czasu i energii na przygotowanie tego koncertu.  Wielkie brawa za odwagę do występowania przed szkolną publicznością i czekamy na kolejne występy.  A okazji na pewno nie zabraknie .