211 września w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2015/2016.
            W swoim wystąpieniu dyrektor szkoły, Pan Ireneusz Długołęcki powitał wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Szczególnie serdeczne słowa skierował do młodzieży rozpoczynającej w naszej szkole swoją edukację. Pan Dyrektor życzył im wielu sukcesów, ale też pięknych przyjaźni -  nie na chwilę, ale na długi czas, niezapomnianych spotkań i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Ponadto przypomniał o rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej i wielkim poświeceniu naszych rodaków, także młodych ludzi, którzy za  walkę w obronnie innych stracili swoje życie.

W dalszej kolejności głos zabrała Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Elżbieta Pietruczuk - Sawicka, która życzyła wszystkim chęci do pokonywania trudności i w dążeniu do bycia lepszym. Jednocześnie, w imieniu wszystkich rodziców podziękowała Panu Dyrektorowi za życzliwość i wsparcie oraz pomoc w realizacji młodzieńczych planów. Serdeczne słowa do młodzieży skierował również ks. kan. Janusz Onufryjuk, życząc sukcesów, wyjątkowych chwil oraz tego, aby każdy z nas wśród codziennego trudu nauczył się dostrzegać radość. Zatem, niech w kolejnym roku szkolnym towarzyszy nam zapał
do pracy, a to, czego nauczą nas wychowawcy,  nauczyciele pozostanie w nas na długo.

Galeria zdjęć: Weronika Mileszczyk, Wiesław Kamecki.