Nadszedł czas podsumowania projektu pt. „Społeczeństwo obywatelskie zaczyna się w szkole". Był on realizowany w ubiegłym roku szkolnym przez dwie grupy. Jedna z nich to 10 uczniów z obecnej klasy 3 Tc, którzy pod opieką Pani Agaty Turskiej realizowali projekt pt. „Zabawa też może być pożyteczna".

Galeria zdjęć

Przebiegał on we współpracy ze świetlicą socjoterapeutyczną „Perspektywa" i trwał od listopada 2008 do lutego 2009 r. Druga grupa to 3 uczniów z obecnej klasy 4 Tb i 3 naszych absolwentów z ubiegłorocznej klasy 4 Tc, którzy pod opieką Pani Agnieszki Jaszczuk realizowali projekt pt. „Każdy inny, wszyscy równi". Grupa współpracowała ze świetlicą socjoterapeutyczną „Dziupla" od listopada 2008 do lutego 2009 r.
Oba projekty zostały wyróżnione przez Społeczne Towarzystwo Oświatowe - organizatora przedsięwzięcia.