skanowanie0001Po raz 11 w ZSZ nr 1 zorganizowano akcję „POMÓŻ  ZWIERZĘTOM PRZERTWAĆ ZIMĘ”. Wzięli w niej udział uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracji, którym nie jest obojętny los BEZDOMNYCH ZWIERZĄT.

Cała społeczność szkolna zbierała fanty na loterię, a także akcesoria potrzebne zwierzętom ; koce, miski oraz kaszę, makaron i karmę.

Dnia 19.11.2015 r. odbyła się LOTERIA FANTOWA, na którą fanty ufundowało Centrum Handlowe „SAS”, Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierzat „AZYL ”                       oraz uczniowie i pracownicy szkoły.

W szkole przeprowadzono także zbiórkę do puszek kwestarskich,  którą podobnie jak loterie zorganizowali członkowie szkolnego KLUBU WOLONTARIUSZAEMPATIA” pod opieką p. K. Kossowskiej, P. Miki,                    M. Szudejko i opiekuna klubu p. D. Mikołajczyk.

Zebrana kwota 530 zł została wpłacona na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „AZYL” , które prowadzi schronisko w naszym mieście.

Pieniądze te będą  przeznaczone na leczenie oraz sterylizację pokrzywdzonych przez ludzi zwierząt.

Karma koce i miski zostały dostarczone do schroniska jeszcze przed MIKOŁAJKAMI.

Bezdomne zwierzęta dziękują serdecznie WSZYSTKIM,

którzy okazali GORĄCE SERCE TEJ ZIMY !!!