dsc7347Kalendarz wyborczy.

- 4 stycznia uchwałą Rady Samorządu Uczniowskiego powołano Komisję Wyborczą.

W jej skład weszli: Joanna Słowik, Agata Rozwadowska, Bogumiła Jarocka, Natalia Prokopiuk, Monika Twarowska i Dawid Karmasz.

- 13 stycznia zamknęliśmy listę kandydatów, na której znaliźli się (w kolejności alfabetycznej): Dymowski Szymon, Kamińska Dominika, Kulka Maciej, Łukaszuk Natalia i Saczuk Martyna. Od tego momentu rozpoczęła się kampania wyborcza.

- 14 stycznia kandydaci spotkali się z obecnymi radnymi MRM, którzy przedstawili im zadania i obowiązki tej funkcji.

- 20 stycznia odbyła sie debata wyborcza, podczas której wszyscy kandydaci zaprezentowali swoje programy oraz odpowiadali na pytania uczniów.

- 21 stycznia w odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Wzięło w nich udział 305 uczniów. Oddano 287 ważnych glosów.

- WYNIKI GŁOSOWANIA:

Szymon Dymowski - 103 głosy

Maciej Kulka - 64 głosy

Martyna Saczuk - 50 głosów

Dominika Kamńska - 42 głosy

Natalia Łukaszuk - 24 głosy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Całość wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta koordynowała Przewodnicząca SU Katarzyna Ludwinowska pod opieką p. Agnieszki Dziewulak.

Serdecznie dziękujemy Komisji Wyborczej za przygotowanie i przeprowadzenie głosowania pod kierunkiem p. Jolanty Król oraz kole fotograficznemu KADR (Daniel Biernacki) za fotorelację.