dsc 6850Dzień Otwarty Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 odbył się 16 kwietnia. W tym dniu szkoła zaprezentowała swoją bogatą ofertę edukacyjną skierowaną do uczniów klas trzecich gimnazjum. Na początku odbyła się krótka prezentacja artystycznie uzdolnionej młodzieży, która uczy się w naszej szkole. Były to pokazy taneczne i wokalne.

Następnym punktem był występ Szkolnego Zespołu Ludowego z Brześcia pod nazwą „Pribugie”. Młodzież miała również możliwość spotkania z Mariuszem Warownym, Mistrzem Świata w wyciskaniu sztangi leżąc i naszym absolwentem.

Na terenie całej szkoły zostały przygotowane liczne stoiska, między innymi stoiska zawodoznawcze. Prezentowały się wszystkie istniejące w naszej szkole zawody. Można było obejrzeć pracownie i klasy na terenie całej szkoły. Naszą placówkę odwiedziło ponad 450 gości, w tym także rodzice gimnazjalistów. Młodzież wykazywała zainteresowanie różnymi zawodami z bogatej oferty edukacyjnej „EKONOMIKA”.

Zdięcia: Szkolne Koło Fotograficzne KADR