dsc 1706W mijającym okresie na przełomie kwietnia i maja 2016 roku nasza szkoła podpisała kolejne porozumienia o współpracy. Zawarliśmy porozumienie z przedstawicielami Młodzieżowego Zespołu Ludowego „Pribugie”. Są to uczniowie Brzeskiego Gimnazjum, którzy wykonują pieśni i tańce ludowe. Taka forma współpracy kształtuje otwartą i tolerancyjną postawę wobec odmienności kulturowej wśród polskiej młodzieży. Występy tego zespołu uświetniły” Dzień Otwarty”, który odbył się w naszej szkole.

Kolejne porozumienie zostało zawarte pomiędzy właścicielką znanego Dworku „Helena” w Porosiukach, Panią Heleną Melaniuk, a naszą szkołą, reprezentowaną przez Pana Dyrektora Ireneusza Długołęckiego. Nasza współpraca uwzględnia potrzeby regionu, zwłaszcza w zakresie kształcenia kadr dla hotelarstwa, architektury krajobrazu i kelnerów. Liczymy na owocną i systematyczną współpracę.

Zdjęcia: Wiesław Kamecki, Szkolne Koło Fotograficzne "KADR"