dzipla 201615 grudnia  b.r w ramach promocji idei wzajemnej międzyludzkiej pomocy wśród dzieci i młodzieży odwiedziliśmy podopiecznych ze świetlicy Dziupla. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy przysmaki, które od lat kojarzą się ze Świętem Bożego Narodzenia – były to  tradycyjne pierniczki i przepyszne mufiny. Spotkaliśmy się z bardzo serdecznym przyjęciem, czego dowodem były uśmiechy na twarzach podopiecznych, którzy z nieskrywaną radością cieszyli się z naszego przybycia.

Wychowankowie,  degustując słodkości chętnie dzielili się z nami wspomnieniami i opowiadali o swoich marzeniach, z nadzieją na ich spełnienie. Czas spędzony w świetlicy był dla nas cennym doświadczeniem i na długo pozostanie w naszej pamięci. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić radość podopiecznym świetlicy, a tym samym umocnić współpracę z tą instytucją.

Słodki poczęstunek przygotowali uczniowie z klasy  3Te i 1Td  pod  opieką nauczycieli: Anny Przywuskiej, Grażyny Hromiuk i Wiolety Kuliczanki.

dzipla 2016

dziupla 20162