Młodzież naszej szkoły spotkała się z bardzo serdecznym przyjęciem, czego dowodem były uśmiechy na twarzach podopiecznych, którzy z nieskrywaną radością cieszyli się z naszego przybycia. Wychowankowie,  degustując rogaliki bardzo chętnie opowiadali o sobie i swoich marzeniach. Czas spędzony w świetlicy był dla nas cennym doświadczeniem i na długo pozostanie w naszej pamięci. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić radość podopiecznym świetlicy, a tym samym umocnić współpracę z tą instytucją.

Słodki poczęstunek przygotowali uczniowie z klasy 1Td i 1Tm pod opieką nauczycieli: Anny Przywuskiej i Wiolety Kuliczanki.

dziupla 1

dziupla 2