foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

1 września delegacja naszej szkoły wzięła udział w uroczystościach związanych z rocznicą wybuchu II wojny światowej. Obchody tego ważnego wydarzenia rozpoczęły się od uroczystej mszy świętej za ojczyznę odprawionej w parafii św. Anny, po czym przeniosły się na Miejsce Straceń na Placu Wolności.

Tam, przedstawiciele bialskich władz, służb mundurowych, szkół, organizacji kombatanckich, złożyli hołd poległym podczas działań wojennych podjętych na przełomie lat 30. i 40. ubiegłego stulecia. Odczytano także apel pamięci a zwieńczeniem rocznicowego spotkania była część artystyczna w wykonaniu młodzieży z Bialskiego Klubu Kultury.

Zdjęcia: Zuzanna Jankowska, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie