foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

4 września w naszej szkole odbyła się uroczystość związana z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2017/2018. Na inauguracji obecni byli przedstawiciele władz miasta, dyrekcja, grono pedagogiczne, rodzice oraz uczniowie, a wśród nich młodzież rozpoczynająca edukację w naszej szkole.

Podczas swojego przemówienia, pan dyrektor szkoły, Ireneusz Długołęcki życzył wielu sukcesów w nauce oraz przede wszystkim satysfakcji ze zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Wyrażając wielką radość z wyboru naszej szkoły dokonanego przez uczniów klas pierwszych, zachęcał do podejmowania nowych wyzwań i stawiania sobie coraz wyższych celów. Z kolei pan wiceprezydent Michał Litwiniuk z nieukrywaną dumą wspomniał o dużym potencjale naszej szkoły i jej znaczącym miejscu wśród tego typu placówek w regionie.

            Po uroczystości wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się na spotkania klasowe w celu omówienia najważniejszych spraw organizacyjnych.

Film autorstwa Ekonomik TV

Zdjęcia: Daniel Biernacki, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Zapisz

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie