foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

17 września b. r delegacja młodzieży z naszej szkoły wzięła udział w obchodach 78 rocznicy sowieckiej napaści na Polskę. Tego dnia w całym kraju obchodzony jest również Dzień Sybiraka upamiętniający dramatyczne losy Polaków zesłanych w czasie II wojny światowej na Syberię.

Rocznicowa uroczystość rozpoczęła się od mszy świętej odprawionej w parafii Narodzenia NMP, po czym przeniosła się pod Pomnik Sybiraków przy ul. Brzeskiej. Spotkanie to było okazją do zadumy i refleksji nad tułaczym losem naszych rodaków ale również stanowiło doskonałą lekcję historii dla młodszych pokoleń.

Film: Ekonomik TV

Zdjęcia: Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie