foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dzien jezykow 226 września w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków.

Został on ustanowiony z inicjatywy Rady Europy w 2001 roku w Strasburgu, a jego celem jest promowanie nauki języków w Europie. Z tej okazji nauczyciele przygotowali dla uczniów wiele ciekawych zajęć propagujących naukę języków obcych.

Jedną z propozycji był interaktywny quiz językowy opracowany przez p. Martę Weśniuk i p. Katarzynę Kossowską na platformie Kahoot. Uczestniczyły w nim klasy: 4m i 3h.

    Przed aulą naszej szkoły chętni uczniowie mogli wziąć udział w anglojęzycznym karaoke, prezentując przy tym swoje umiejętności wokalne i znajomość obcojęzycznych zwrotów. Wspaniała atmosfera udzieliła się nie tylko uzdolnionym młodym artystom, ale i widowni, która wytrwale kibicowała swoim faworytom. Serdecznie dziękujemy wszystkim wokalistom za wspaniały śpiew i dobrą zabawę.

      Organizatorki  tego przedsięwzięcia – p. Ewa Romaniuk i p. Aleksandra Kałuża dziękują również wszystkim uczniom, którzy przygotowali plakaty z przysłowiami w języku francuskim, niemieckim i rosyjskim.

            Danke! Thank you ! Merci  ! Cпасибо!

bezNazwy1

dzien jezykow 1

dzien jezykow 2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie