foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

W sobotę, 16 września b.r. w malowniczej scenerii Parku Radziwiłłowskiego odbył się V etap Pucharu Lubelszczyzny Nordic Walking. W inicjatywę tą włączyła się również młodzież, która wraz z opiekunami z warsztatów szkolnych wsparła Bialski Klub Biegacza, przygotowując uczestnikom zawodów słodkie ciasteczka.

            Impreza ta gromadzi pasjonatów „chodzenia z kijami" z całego regionu. Fenomenem i zarazem zachętą do podejmowania tego typu wyzwań jest brak ograniczeń co do wieku. Jest to bowiem sposób na wspólne spędzanie czasu, niekończące się rozmowy, umacnianie więzi i budowanie relacji. Nawet padający z nieba deszcz nie studzi zapału, tym bardziej że wcześniej czy później na niebie zazwyczaj pojawia się słońce. Trudno też nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że hartowanie organizmu poprzez uprawianie sportu gwarantuje dobrą formę na jesienne, czy zimowe dni.

Zdjęcia: Aleksandra Kulicka, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie