foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Dnia 4 października 2017r.  gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli bialskiej Policji – panią Małgorzatę Chazan- dzielnicową oraz pana Marcina Kozakiewicza z wydziału do spraw nieletnich. Pracownicy Komendy Miejskiej Policji spotkali się z młodzieżą z klas 1th, 1te, 1tk oraz 1tm.

Celem pogadanki z uczniami było min. zwrócenie ich uwagi na bezpieczeństwo pieszych na drogach, zagrożenia związane z uzależnieniami oraz poinformowanie  młodzieży o odpowiedzialności karnej nieletnich. Policjanci ostrzegli przed mandatami, jakie grożą za zaśmiecanie otoczenia.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie