foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

W dniu 5 października 2017 r. w auli szkoły odbyło się spotkanie uczniów z absolwentem ZSZ nr 1 oraz SGGW, architektem krajobrazu Rafałem Szulakiem. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 1tk, 2tk, 3 tk i 4tk, kształcący się w zawodzie technik architektury krajobrazu, oraz uczniowie klasy 1 tg o profilu geodezyjnym. Celem spotkania była popularyzacja zawodu technik architektury krajobrazu w ramach realizacji „Projektu Ekonomik” oraz promowanie rodzimych, dobrych miejsc praktyk.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Zaproszony gość zaprezentował uczniom efekty swojej pracy, podzielił się cennymi uwagami dotyczącymi projektowania i urządzania terenów zielonych. Zaproponował równieżmożliwość odbycia praktyki zawodowej. Spotkanie zostało zaaranżowane przez Joannę Żarkiewicz, nauczyciela przedmiotów zawodowych z dziedziny architektury krajobrazu.

Zdjęcia: Zuzanna Jankowska, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie