foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

16 listopada w naszej szkole uroczyście świętowaliśmy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji odbyła się akademia, na której młodzież miała okazję wysłuchać montażu muzyczno- poetyckiego, który w ciekawy i obrazowy  sposób ukazał losy naszej Ojczyzny, począwszy od zaborów, a skończywszy na roku 1918. To narodowe święto skłania nas do refleksji nad naszym patriotyzmem.

Słuchając przepięknych patriotycznych wierszy przeplatanych pieśniami oraz filmami o tematyce historycznej mieliśmy okazję poznać trudną drogę naszego kraju do wolności. Wierzymy, że ta szczególna lekcja historii wzbogaciła naszą wiedzę na temat niepodległej Polski oraz umocniła i pogłębiła postawy patriotyczne.
Akademię przygotowali uczniowie klas: ITl  oraz uczennice klasy II Tf i II Tk, pod kierunkiem p. Anny Klebaniuk- Szołonik. Nie zabrakło również słodkiego upominku, który został przygotowany na te uroczystości przez uczniów klasy 2 Td oraz 3 Tk pod opieką nauczyciela uczącego.

Zdjęcia: Tomasz Gustyn, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie