foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

30„Z wiarą do Betlejem”. Taki tytuł miały jasełka, które zostały wystawione w naszej szkole. Przedstawienie odbyło się 22 grudnia 2017 r., tuż przed przerwą świąteczną i pomogło nam odpowiednio wejść w klimat Bożego Narodzenia.Tematem przewodnim jasełek była wiara. Razem z pasterzami, królami, Maryją i Józefem wyruszyliśmy w wędrówkę do Betlejem Podlaskiego. W poszczególnych scenach mogliśmy odnaleźć siebie, nasze radości i smutki, codzienne troski i zmagania. Wyruszyliśmy w podróż, aby zobaczyć naszą wiarę i aby spotkać Jezusa. Komentarzem do poszczególnych scen były wykonywane na żywo kolędy i pastorałki.

 

               Niewątpliwie nasi uczniowie ujawnili swoje talenty aktorskie i muzyczne, jak również wykazali się fachową obsługą sprzętu nagłaśniającego. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Zdjęcia: Eryk Koszołko - Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie