foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

320 grudnia br. gościliśmy w naszej szkole uczniów klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Białej Podlaskiej. W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia dzieci przygotowywały piernikowe dekoracje. Z przygotowanych ciasteczek, lukrów, posypek i cukierków nasi goście wykonali przepiękne choinki. Samodzielnie ozdobione wypieki z pewnością ozdobią drzewka i wigilijne stoły.

Zajęcia zostały przygotowane przez uczniów klasy IIId pod opieką nauczycielek: Moniki Makarewicz i Bożeny Zajdel. 

Zdjęcia: Patrycja Mitura: Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie