5Serdeczny druhu przybywaj,

Wesela z nami zażywaj!

Skończymy o pianiu kura,

Później już tylko - matura!...”

20 stycznia b.r uczniowie klas maturalnych, na 100 dni przed maturą uczestniczyli w wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju balu studniówkowym. Uroczysty bal rozpoczął się od tradycyjnego poloneza, odtańczonego przez tegorocznych maturzystów, wychowawców i dyrekcję szkoły.

Pierwszy taniec podziwiali rodzice, nauczyciele i osoby towarzyszące maturzystom oraz zaproszeni goście, a w szczególności zastępca Prezydenta Miasta, p. Michał Litwiniuk z małżonką oraz Kierownik Delegatury Kuratorium w Lublinie, p. Małgorzata Kiec. W dalszej części uroczystości uczniowie klas maturalnych w podziękowaniu za pomoc, życzliwość i wsparcie wręczyli kwiaty dostojnym gościom, dyrekcji, wychowawcom oraz rodzicom. Po części oficjalnej były zdjęcia klasowe, występ naszego szkolnego zespołu, i oczywiście tańce, które trwały, jak tradycja nakazuje, do białego rana…

To była niezwykła noc, która pozostanie w pamięci przez długie lata i będzie tematem miłych wspomnień. Miejmy nadzieję, że ta wspaniała zabawa będzie zapowiedzią dobrze zdanych egzaminów maturalnych.

Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy, aby  ten okres 100 dni do matury był dobrze wykorzystany i aby życiowy sprawdzian wiedzy wypadł dla wszystkich pomyślnie.