foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

  5Serdeczny druhu przybywaj,

Wesela z nami zażywaj!

Skończymy o pianiu kura,

Później już tylko - matura!...”

20 stycznia b.r uczniowie klas maturalnych, na 100 dni przed maturą uczestniczyli w wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju balu studniówkowym. Uroczysty bal rozpoczął się od tradycyjnego poloneza, odtańczonego przez tegorocznych maturzystów, wychowawców i dyrekcję szkoły.

Pierwszy taniec podziwiali rodzice, nauczyciele i osoby towarzyszące maturzystom oraz zaproszeni goście, a w szczególności zastępca Prezydenta Miasta, p. Michał Litwiniuk z małżonką oraz Kierownik Delegatury Kuratorium w Lublinie, p. Małgorzata Kiec. W dalszej części uroczystości uczniowie klas maturalnych w podziękowaniu za pomoc, życzliwość i wsparcie wręczyli kwiaty dostojnym gościom, dyrekcji, wychowawcom oraz rodzicom. Po części oficjalnej były zdjęcia klasowe, występ naszego szkolnego zespołu, i oczywiście tańce, które trwały, jak tradycja nakazuje, do białego rana…

            To była niezwykła noc, która pozostanie w pamięci przez długie lata i będzie tematem miłych wspomnień. Miejmy nadzieję, że ta wspaniała zabawa będzie zapowiedzią dobrze zdanych egzaminów maturalnych.

            Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy, aby  ten okres 100 dni do matury był dobrze wykorzystany i aby życiowy sprawdzian wiedzy wypadł dla wszystkich pomyślnie.

 

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie