foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20180202 113404Tradycyjnie, w ramach promocji idei wzajemnej, międzyludzkiej pomocy wśród dzieci i młodzieży - dnia 2 lutego 2018r. zorganizowaliśmy słodki poczęstunek  dla podopiecznych ze świetlicy socjoterapeutycznej Dziupla. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy krucho drożdżowe  rogaliki z marmoladą. Pyszne ciasteczka tym razem  upiekli nasi najzdolniejsi uczniowie, przyszli cukiernicy, którzy w ferie uczestniczą w zajęciach na kursie z kwalifikacji T.4.

 Spotkaliśmy się z bardzo serdecznym przyjęciem, czego dowodem były uśmiechy na twarzach podopiecznych, którzy z nieskrywaną radością cieszyli się z naszego przybycia. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy sprawić radość podopiecznym świetlicy , a tym samym umocnić współpracę z tą instytucją.

 Słodki poczęstunek przygotowali uczniowie z klasy  3Te  pod  opieką nauczycieli uczących i współpracujących ze świetlicą - Wiolety Kuliczanki,  Anny Przywuskiej  i Bożeny Zajdel.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie