foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

sz216 stycznia b.r. gościliśmy dzieci grupy 5 z Przedszkola Samorządowego nr 15. W związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka przedszkolaki ozdabiały pierniczki w kształcie serc. Do dekoracji zostały użyte posypki, pisaki oraz kolorowy lukier. W ten sposób przygotowany został słodki upominek od kochających wnucząt. Zajęcia z udziałem podopiecznych i ich opiekunów z zaprzyjaźnionego przedszkola odbyły się w warsztatach szkolnych. Podczas przerwy w zajęciach na dzieci czekał słodki poczęstunek w postaci czekoladowych lizaków.

            Zajęcia zostały przygotowane przez uczniów klasy II Tk pod opieką p. Agnieszki Kotiuk, p. Barbary Kowaluk i p. Grażyny Hromiuk

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie