foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

olimpiada 21. marca b.r. w Krakowie odbyły się okręgowe eliminacje XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasłem przewodnim tegorocznych zawodów było: Sukces w biznesie - ludzie, wizerunek, strategia. Naszą szkołę w zmaganiach konkursowych reprezentowali uczniowie klasy 2b - Klaudia Małyszko i Mateusz Łyczewski. Eliminacje okręgowe składały się z dwóch etapów: testu, który obejmował 50 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności (25 pytań łatwiejszych i 25 pytań trudniejszych) i zadania sytuacyjnego.

Po trudnych zmaganiach, mimo wysiłku i zaangażowania naszym uczniom nie udało się przejść do finału. Mamy jednak nadzieję, że za rok uda nam się wywalczyć upragnione miejsce w finale. Gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy powodzenia w następnej edycji konkursu.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie