obchody sn

olimpiada 21. marca b.r. w Krakowie odbyły się okręgowe eliminacje XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasłem przewodnim tegorocznych zawodów było: Sukces w biznesie - ludzie, wizerunek, strategia. Naszą szkołę w zmaganiach konkursowych reprezentowali uczniowie klasy 2b - Klaudia Małyszko i Mateusz Łyczewski. Eliminacje okręgowe składały się z dwóch etapów: testu, który obejmował 50 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności (25 pytań łatwiejszych i 25 pytań trudniejszych) i zadania sytuacyjnego.

Po trudnych zmaganiach, mimo wysiłku i zaangażowania naszym uczniom nie udało się przejść do finału. Mamy jednak nadzieję, że za rok uda nam się wywalczyć upragnione miejsce w finale. Gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy powodzenia w następnej edycji konkursu.