foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

up68 marca b.r uczniowie klasy czwartych kształcący się w zawodzie  technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik architektury krajobrazu pod opieką nauczycieli: Wiolety Kuliczanki, Anny Przywuskiej i Aleksandry Kozak-Kowalewskiej uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Lublina zorganizowanej w ramach współpracy zawartej między naszą szkołą a uczelnią. Wyjazd był również okazją do zapoznania się z bazą dydaktyczną uniwersytetu i ofertą edukacyjną uczelni wyższej.

            W czasie Dnia Otwartego nasi uczniowie mieli okazję zwiedzić uczelnię, zapoznać się z działalnością kół naukowych i organizacji studenckich, a także obejrzeć ciekawe eksponaty, czy dekoracje. Dużą popularnością cieszyły się również stoiska gastronomiczne, które oferowały zwiedzającym prozdrowotną żywność, specjały regionalne oraz produkty żywnościowe XXI w. W czasie degustacji wybranych potraw mogliśmy uzyskać  rzetelną informację o danym kierunku studiów i dobrych stronach studiowania.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Wycieczkę  tradycyjnie zakończyliśmy czasem wolnym  w Centrum Handlowym.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie