foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

kawa1W ramach wycieczki przedmiotowej- 6 marca- uczniowie z  klasy 3m z gr 1, pod opieką p. Wiolety Kuliczanki, odwiedzili herbaciarnię  „Kawa z pianką”, mieszczącą się przy ulicy Janowskiej w Białej Podlaskiej. Przedsięwzięcie to zorganizowano po to, by młodzież z naszej szkoły mogła wziąć udział w prelekcji  na temat herbaty. Dzięki  niezwykłej życzliwości i fachowej wiedzy właścicielki sklepu „ Kawa z pianką”, Pani Moniki Gąsieckiej, młodzież miała okazję zobaczyć bogaty asortyment oraz  poznać ciekawą historię herbat z ałego świata.

Podczas wizyty mieliśmy okazję poznać techniki parzenia, podawania oraz zasady spożywania herbaty, w zależności od jej rodzaju. Lekcja praktyczna była cennym doświadczeniem i  bardzo podobała się młodzieży. Zdobytą wiedzę uczniowie wykorzystają w życiu codziennym oraz na  egzaminie zawodowym. Serdecznie dziękujemy!

kawa1

kawa2

kawa3

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie