foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 0212Dn. 23.03. b.r roku uczniowie klas 1 – 4 technikum architektury krajobrazu wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych uczestniczyli w wycieczce na Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu PTAK WARSAW EXPO zorganizowanej w Nadarzynie pod  Warszawą.

           Impreza była adresowana do pasjonatów branży ogrodniczej oraz architektury krajobrazu. Uczestniczyli w niej zarówno profesjonaliści, jak i właściciele domów i ogrodów.

Wystawa została  podzielona na następujące Salony:

  • Salon Małej Architektury - z przeglądem wyposażenia każdego ogrodu: od mebli ogrodowych po ogrodzenia, rzeźby ogrodowe, lampy i baseny.
  • Salon Architektury Krajobrazu - przeznaczony dla profesjonalistów z branży projektowania ogrodów i zielonych przestrzeni miejskich. W Salonie swoje ekspozycje prezentowali architekci krajobrazu oraz producenci placów zabaw i siłowni plenerowych.
  • Salon Ogrodniczy - z szerokim wachlarzem materiałów szkółkarskich oraz rozwiązań technologicznych dedykowanych szkółkarstwu.
  • Salon Techniki Ogrodniczej - ze sprzętem do zawodowej i amatorskiej pielęgnacji ogrodów.
  • Salon Florystyczny - z szeroką ofertą kwiatów ciętych, cebulowych, doniczkowych oraz materiałów florystycznych.
  • Salon Pszczelarstwa - ze sprzętem i nowymi technologiami związanymi z produkcją miodu, a także „miodową” żywnością, suplementami i kosmetykami.

             W każdym z tych salonów uczniowie wraz z opiekunami mieli możliwość obejrzenia  różnorodnych i bardzo oryginalnych ekspozycji tematycznych oraz niezwykłych eksponatów. Uczestnicy spotkań wysłuchali również wielu ciekawostek na temat nowych rozwiązań stosowanych zarówno w architekturze krajobrazu, jak i w ogrodnictwie.

            Uczniowie mieli również możliwość zakupienia prezentowanych na targach roślin. Wielu z nich wróciło więc do domu nie tylko z nowymi wrażeniami, ale również z nowymi sadzonkami ulubionych roślin.

            Dla wszystkich uczestników tej wycieczki było to spotkanie pełne niezapomnianych chwil, dlatego też wszyscy wyrazili chęć uczestnictwa w targach w przyszłym roku.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie