20180410 105958Dnia 10 kwietnia 2018r. gościliśmy uczniów z klas drugich i trzecich z  Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Piszczacu . Goście mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły  oraz zwiedzić ją, a także uczestniczyć w zajęciach pokazowych, odbywających  się w czterech nowocześnie wyposażonych klasopracowniach. Gimnazjaliści zapoznali się z branżą informatyczną, uczestnicząc w zajęciach w pracowni informatycznej  i teleinformatycznej oraz z branżą gastronomiczno- turystyczną, uczestnicząc w zajęciach praktycznych w pracowni hotelarskiej. Nie zabrakło również łamigłówek językowych z angielskiego.

Zajęcia dla gimnazjalistów przygotowali uczniowie pod opieką nauczycieli uczących: p. W. Kuliczanki, M. Polkowskiej, S. Czubaja, K. Doroszuka.

Serdecznie dziękujemy naszym uczniom za przygotowanie i udział w zajęciach promujących szkołę, a wszystkich gimnazjalistów  z klas trzecich zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną Ekonomika.