foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20180410 105958Dnia 10 kwietnia 2018r. gościliśmy uczniów z klas drugich i trzecich z  Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Piszczacu . Goście mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły  oraz zwiedzić ją, a także uczestniczyć w zajęciach pokazowych, odbywających  się w czterech nowocześnie wyposażonych klasopracowniach. Gimnazjaliści zapoznali się z branżą informatyczną, uczestnicząc w zajęciach w pracowni informatycznej  i teleinformatycznej oraz z branżą gastronomiczno- turystyczną, uczestnicząc w zajęciach praktycznych w pracowni hotelarskiej. Nie zabrakło również łamigłówek językowych z angielskiego.

Zajęcia dla gimnazjalistów przygotowali uczniowie pod opieką nauczycieli uczących: p. W. Kuliczanki, M. Polkowskiej, S. Czubaja, K. Doroszuka.

Serdecznie dziękujemy naszym uczniom za przygotowanie i udział w zajęciach promujących szkołę, a wszystkich gimnazjalistów  z klas trzecich zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną Ekonomika.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie