foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

burger ekonkom 111          15.03 b. r. odbył się konkurs gastronomiczny BURGER THE BEST zorganizowany we współpracy z bialską restauracją Notabene. Tegoroczna, VI edycja eliminacji konkursowych odbyła się w naszej szkole z udziałem sześciorga uczniów, którzy zakwalifikowali się do finałowych rozgrywek. Uczestnicy zmagań wykonali wysmakowane potrawy adekwatne do tematu, a w całej szkole można było czuć aromat burgerów. Zmagania konkursowiczów oceniało grono przybyłych na konkurs profesjonalistów– szefów kuchni Restauracji Notabene, którzy nie tylko bacznie obserwowali pracę uczniów, ale również udzielali cennych rad i wskazówek do dalszej pracy.

 

           Sędziowie oceniali odpowiedni dobór i właściwe przygotowanie surowców, prawidłowe zastosowanie technik kulinarnych, smak, kreatywność oraz aranżację dania na talerzu. Po konsultacjach jury konkursu nagrodziło następujące osoby:

 Piotr Szewczyk (kl.1 Td ) - I miejsce

 Karol Iwaniuk (kl.3 Td) – II miejsce

 Aneta Chromiec (kl.3 Te) – III miejsce

               Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i życzymy wielu sukcesów w kolejnych edycjach konkursów kulinarnych.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie