foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 20180411 18025011 kwietnia br. w Sali Notowań odbyła się gala finałowa XVI edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej organizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, w której udział wzięła młodzież naszej szkoły. W zmaganiach uczestniczyło 19 tys. uczniów i nauczycieli szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z całej Polski zgrupowanych w 7,5 tys. giełdowych zespołach, w tym reprezentacja naszej szkoły w składzie: Tomasz Gustyn, Piotr Gromadzki, Michał Czemierowski (uczniowie klasy 1 Tf pod opieką p. Bożeny Zajdel). Gra składała się z dwóch etapów z których zostało wyłonionych 20 najlepszych drużyn (I etap – 10 drużyn i II etap – 10 drużyn). Podczas finału, który odbył się z udziałem młodzieży z Ekonomika, zwycięskie zespoły z dwóch poprzednich etapów podczas kilkugodzinnej, specjalnie przygotowanej rozgrywki starały się pomnożyć posiadane wirtualne środki „na żywo”.

Przedmiotem wirtualnych inwestycji w finale były akcje spółek wchodzące w skład indeksów WIG20 i mWIG40, ETF-y, kontrakty terminowe na akcje, kontrakty terminowe na indeks WIG20 i mWIG40 oraz kontrakty walutowe. Po całodziennych zmaganiach uczniom naszej szkoły udało się wywalczyć 14 lokatę, z czego jesteśmy bardzo dumni. Gratulujemy wygranej i życzymy naszym uczniom kolejnych sukcesów.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie