foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

2026 marca 2018 r. w auli naszej szkoły odbyło się premierowe przedstawienie szkolnego kabaretu literackiego pt. Bigos polski, w którym wystąpili uczniowie z klas II" a", II" i" oraz II" l": Sebastian Błachowicz, Przemysław Domański, Artur Korybski, Agata Lewczuk, Przemysław Matusiewicz, Daria Smołońska, Weronika Tomaszuk, Filip Tymecki, Joanna Klimaszewska, Konrad Krzyżanowski, Patrycja Zajączkowska, Jarosław Czernik, Mateusz Derkacz, Tomasz Kwiatkowski, Rafał Mazurek. W kolejnych skeczach uczniowie żartobliwie odwołali się do arcydzieł polskiej i światowej literatury, mieszając wątki, plącząc motywy, uwspółcześniając słynne postacie literackie. Program został przygotowany pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego Stanisława Nosalskiego.

Zdjęcia: Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie