20180410 13402010. kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbył się kolejny Dzień Papieski. Celem Dnia Papieskiego było przypomnienie osoby i nauczania Św. Jana Pawła II i pobudzenie uczniów do pełnienia dzieł miłosierdzia. Uczniowie na różnych płaszczyznach włączyli się w jego przygotowanie i przeprowadzenie.

Uczniowie wielu klas pod opieką katechetów: A. Brodackiej-Hordejuk i U. Filipczyk zebrali potrzebne produkty spożywcze. Oprawę gastronomiczną zapewniły klasy 3e oraz 1m. Pod opieką nauczycieli zawodu: K. Tarkowskiej i W. Kuliczanki przygotowali i serwowali pyszne kremówki papieskie. Dzięki hojności uczniów i nauczycieli zebraliśmy w ten sposób 250 złotych, które zostały przesłane na konto Lubelskiego Hospicjum dla dzieci im. Małego Księcia.

W tym dniu odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Jan Paweł II – myśli wciąż aktualne”. Spośród ośmiu prac jury wyłoniło trzech laureatów:

1-sze miejsce Natalia Zarzycka 1m

2-gie miejsce Dominika Semeniuk 2g

3-cie miejsce Natalia Raczkowska 1a

Nagrodę publiczności (wyłonioną w głosowaniu) otrzymał Patryk Głowacki 1k. Gratulujemy zwycięzcom!