foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20180410 13402010. kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbył się kolejny Dzień Papieski. Celem Dnia Papieskiego było przypomnienie osoby i nauczania Św. Jana Pawła II i pobudzenie uczniów do pełnienia dzieł miłosierdzia. Uczniowie na różnych płaszczyznach włączyli się w jego przygotowanie i przeprowadzenie.

Uczniowie wielu klas pod opieką katechetów: A. Brodackiej-Hordejuk i U. Filipczyk zebrali potrzebne produkty spożywcze. Oprawę gastronomiczną zapewniły klasy 3e oraz 1m. Pod opieką nauczycieli zawodu: K. Tarkowskiej i W. Kuliczanki przygotowali i serwowali pyszne kremówki papieskie. Dzięki hojności uczniów i nauczycieli zebraliśmy w ten sposób 250 złotych, które zostały przesłane na konto Lubelskiego Hospicjum dla dzieci im. Małego Księcia.

W tym dniu odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Jan Paweł II – myśli wciąż aktualne”. Spośród ośmiu prac jury wyłoniło trzech laureatów:

1-sze miejsce Natalia Zarzycka 1m

2-gie miejsce Dominika Semeniuk 2g

3-cie miejsce Natalia Raczkowska 1a

Nagrodę publiczności (wyłonioną w głosowaniu) otrzymał Patryk Głowacki 1k. Gratulujemy zwycięzcom!

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie