foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

19W ramach współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie- 18 kwietnia b.r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli tej uczelni. W zorganizowanym  spotkaniu uczestniczyły klasy czwarte. Wykładowcy i studenci  wyższej uczelni wygłosili prelekcję, dotyczącą następujących tematów:

1. Zastosowanie owoców jagód goji.

2. Behawiorystyka zwierząt.

3. Przedsiębiorczość w życiu codziennym

Podczas spotkania nasi uczniowie poznali również zalety studiowania  oraz mieli okazję zapoznać się z prezentacją aktualnej oferty  kierunków  studiów na rok akademicki 2018/19,  realizowanych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.

Zdjęcia Aleksandra Kulicka  z kl. 1h  Szkolne Koło Fotograficzne  KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie