foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

3W niedzielę, 6 maja, pan dyrektor, Ireneusz Długołęcki oraz poczet sztandarowy Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej reprezentowali naszą szkołę w obchodach związanych ze świętem 34. pułku piechoty. Święto miało swój wyjątkowy charakter ze względu na jubileusz 100-lecia odzyskania niepodległości i założenia jednostki, a także ze względu na obecność wiceministra obrony narodowej i przysięgę batalionu obrony terytorialnej, którą złożono podczas uroczystości. Główna część uroczystości odbyła się pod pomnikiem 34. pułku piechoty na ul. Warszawskiej, następnie, po przemarszu na ulicę Narutowicza, władze samorządowe, służby mundurowe, poczty sztandarowe oraz pozostali uczestnicy uroczystości wzięli udział w mszy świętej w kościele pw. Św. Antoniego. Uroczystości zakończyła przysięga 23. batalionu lekkiej piechoty złożona na Placu Wolności oraz poświęcenie sztandaru 34. pułku piechoty.

Zdjęcia szkolne Koło fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie