foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

 dsc036719 maja b. r. podczas VII Wielkiej Majówki z udziałem Państwowej Szkoły Wyższej, w Parku Radziwiłła miało miejsce podsumowanie wyników konkursu „Bialska Liga Młodych Przedsiębiorców”. Konkurs, zorganizowany przez PSW w Białej Podlaskiej był skierowany do uczniów szkół średnich i dotyczył wiedzy przedmiotowej z zakresu ekonomii, przedsiębiorczości i zarządzania. Eliminacje składały się z sześciu etapów - każdy o innej tematyce. Testy na poszczególne etapy przygotowywali pracownicy naukowi i dydaktyczni Katedry Ekonomii i Zarządzania PSW. 

            W projekcie wzięła udział liczna grupa młodzieży z naszej szkoły - byli to uczniowie z klasy 1A (Klaudia Daniłko, Dominika Demianiuk), 2A (Joanna Iwaniuk, Joanna Mochnacz, Agnieszka Nikoniuk), 2B (Izabela Kalinowska, Anna Kolada, Mateusz Łyczewski, Klaudia Małyszko, Anna Rowińska, Gabriela Użyczyn, Ewa Zachor) i 3A (Dominika Czarnecka).

            Wszyscy uczniowie naszej szkoły biorący udział w konkursie zdobyli dla szkoły projektor multimedialny, natomiast uczennica Klaudia Małyszko znalazła się wsród finalistów, zajmując 2 miejsce.

            Zaangażowanym uczniom bardzo dziękujemy, gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.      

            Opiekunem młodzieży była Pani Bożena Zajdel.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie