foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

35144108 987750961391795 8566164314543620096 n13 czerwca b. r. podczas pikniku profilaktycznego odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy gastronomicznej utrzymany w konwencji programu 1 z 10.
Był on adresowany do uczniów klas drugich uczących się w zawodach nie gastronomicznych.

            Uczestnicy w dwuosobowych zespołach zmagali się z pytaniami skupionymi wokół tematów gastronomicznych oraz kuchni z różnych regionów Polski. Konkurs, którego celem jest idea promocji prawidłowego odżywiania się i zdrowej żywności oraz kultywowanie tradycji kulinarnych, składał się z 3 rund (I - pytania dla wszystkich, II - rywalizacja i eliminacja, III - finał).

Po długich zmaganiach wyłonieni zostali następujący zwycięzcy:

1 miejsce - klasa 2a;

2 miejsce - klasa 2s;

3 miejsce - klasa 2m.

            Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz rzeczowe, które na pewno będą przydatne podczas przygotowywania potraw. Jak co roku przewidziano również nagrodę dla zwycięskiej klasy – było nią pyszne ciasto.

            Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, jak również wszystkim uczestnikom, którzy dzielnie walczyli o miejsce w finale. Dziękujemy wychowawcom klas drugich biorących udział w konkursie za wytypowanie przedstawicieli poszczególnych klas.

 Konkurs przygotowały i przeprowadziły nauczycielki przedmiotów zawodowych gastronomicznych: p. Wioleta Kuliczanka i p. Anna Przywuska.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie