foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc01111W dniach 5 – 13 czerwca 2018 r. uczniowie Ekonomika przebywali na wycieczce szkolnej w Grecji. W czasie niezwykle intensywnego wyjazdu, w trakcie którego pokonali ponad 5000 kilometrów, mieli okazje poznać przyrodnicze i kulturowe walory tego pięknego kraju a także „z okna autokaru” walory krajów tranzytowych: Serbii i Macedonii.

 Wypełniony licznymi wycieczkami oraz wypoczynkiem na świeżym powietrzu czas mijał niezwykle szybko.

Na jednej z wycieczek młodzież miała okazję zwiedzić stolicę Grecji – Ateny a w nich wzgórze Akropol z jego licznymi zabytkami: Partenonem, Erechtejonem, bramą Propyleje i wieloma innymi. Ciekawym doświadczeniem była obserwacja zmiany warty przed Pałacem Prezydenckim

Druga wycieczka związana była ze zwiedzaniem słynnych „Meteorów” – prawosławnych klasztorów pobudowanych na trudno dostępnych skalnych iglicach.

Krótsze wycieczki pozwoliły na poznanie walorów góry Olimp, Wąwozu Enipeas i Paralii  a w drodze powrotnej: Thessalonik i Budapesztu.

Czas wolny wypełniały gry plażowe, plażowanie, kąpiele w morzu i na basenie.

Mimo zmęczenia z żalem pożegnano ciepłe Bałkany.

Dobrze, że już wakacje!

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie