122 czerwca b.r  pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Miniony okres obfitował niewątpliwie w wiele wydarzeń o charakterze edukacyjnym, kulturalnym i sportowym, a liczne sukcesy naszych uczniów zapisały kolejną kartę historii szkoły. Podczas uroczystości pan dyrektor pogratulował uczniom wspaniałych osiągnięć w konkursach szkolnych i pozaszkolnych, a także wysokich wyników w nauce. Najbardziej zasłużeni otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Uhonorowani zostali uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4.50, a ci, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem, złożyli swój podpis w pamiątkowej księdze.

Po części oficjalnej, uczniowie udali się do swoich klas na ostatnie przedwakacyjne spotkanie z wychowawcami - była radość, łzy wzruszenia, ale i słowa wdzięczności skierowane do nauczycieli za ich trud, poświecenie i życzliwość.

A tymczasem życzymy wszystkim udanych i słonecznych wakacji. Niech każdy dzień będzie przygodą i pozostanie w pamięci jako piękne wspomnienie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości w wykonaniu Szkolnego Koła Fotograficznego KADR.