foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

 122 czerwca b.r  pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Miniony okres obfitował niewątpliwie w wiele wydarzeń o charakterze edukacyjnym, kulturalnym i sportowym, a liczne sukcesy naszych uczniów zapisały kolejną kartę historii szkoły. Podczas uroczystości pan dyrektor pogratulował uczniom wspaniałych osiągnięć w konkursach szkolnych i pozaszkolnych, a także wysokich wyników w nauce. Najbardziej zasłużeni otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Uhonorowani zostali uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4.50, a ci, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem, złożyli swój podpis w pamiątkowej księdze.

            Po części oficjalnej, uczniowie udali się do swoich klas na ostatnie przedwakacyjne spotkanie z wychowawcami - była radość, łzy wzruszenia, ale i słowa wdzięczności skierowane do nauczycieli za ich trud, poświecenie i życzliwość. 

            A tymczasem życzymy wszystkim udanych i słonecznych wakacji. Niech każdy dzień będzie przygodą i pozostanie w pamięci jako piękne wspomnienie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości w wykonaniu Szkolnego Koła Fotograficznego KADR.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie