img_3933W dniu 10.12.2009 po raz trzeci obchodzony był w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, ustanowiony przez ONZ jako dowód uznania dla wielu milionów wolontariuszy, bezinteresownie pomagającym innym ludziom na całym świecie.

Galeria zdjęć

W trakcie uroczystości wręczono podziękowania i nagrody książkowe wszystkim osobom zaangażowanym w pracę wolontarystyczną w ramach Szkolnego Klubu Wolontariusza, a szczególnie:
  • Klaudii Czapskiej
  • Anecie Filipiuk
  • Marlenie Wereszko
  • Jowicie Harasimiuk
  • Kamilowi Ratajczykowi
  • Karolinie Rytter
  • Edycie Gryczko
  • Maćkowi Andrusiukowi
  • Mariuszowi Kurzyńskiemu

Punktem kulminacyjnym obchodów Dnia Wolontariusza była aukcja zorganizowana przez uczniów Szkolnego Klubu Wolontariusza w ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej pod opieką p. Doroty Stepiuk-Drewulskiej i p. Anny Ciołek.
Aukcję poprowadził absolwent naszej szkoły Mariusz Kurzyński z pomocą opiekunek Szkolnego Klubu Wolontariusza.

W aukcji czynny udział wzięła pani dyrektor doktor Marta Borys,
nauczyciele:

• pani Anna Sudewicz
  • pani Anna Ciołek
  • pani Dorota Stepiuk-Drewulska

uczniowie naszej szkoły oraz pan Marcin Duszek.

W sumie zebraliśmy 1251zł

Pieniądze zebrane podczas licytacji zostaną przeznaczone na cele charytatywne - pomoc chorym na nowotwór uczniom naszej szkoły.