foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

3 1W związku z przypadającą w tym roku, 79 rocznicą wybuchu II wojny światowej, największego konfliktu zbrojnego w historii, delegacja naszej szkoły wzięła udział w uroczystościach upamiętniających ofiary publicznych egzekucji. Po mszy świętej odprawionej w intencji ojczyzny w kościele św. Anny, wszyscy zgromadzeni przemaszerowali pod Miejsce Straceń na placu Wolności. Tam, po podniesieniu flagi i odśpiewaniu hymnu, delegacje szkół i instytucji państwowych, w hołdzie pamięci złożyli kwiaty i zapalili znicze. Bialskie uroczystości dopełniła część artystyczna w wykonaniu młodzieży Bialskiego Centrum Kultury.

 

Zdjęcia: Zuzanna Jankowska, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie