foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

253 września b.r. oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/19. Uroczystość inauguracyjna rozpoczęła się mszą świętą odprawioną w kościele Błogosławionego Honorata w intencji uczniów i wszystkich pracowników szkoły. Następnie, podczas części oficjalnej z udziałem młodzieży, rodziców i grona pedagogicznego wysłuchaliśmy przemówienia dyrektora szkoły, pana Ireneusza Długołęckiego, który szczególnie gorąco powitał uczniów klas pierwszych i wyraził wielką radość ze wspólnego spotkania. Podkreślił również ich znaczący wpływ w podtrzymywaniu wielopokoleniowej tradycji szkoły. Ostatnim i tradycyjnym elementem uroczystości były spotkania w salach lekcyjnych uczniów z nauczycielami, którzy zapoznali wychowanków z aktualnym planem zajęć i z ogólnymi zasadami życia szkolnego

Zdjęcia: Zuzanna Jankowska, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie