foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

163 września b. r. podczas Miejskiej Inauguracji roku szkolnego 2018/2019, miało miejsce uroczyste odsłonięcie nowej tablicy na budynku Urzędu Miasta. Przedstawiono na niej Pięć Prawd Polaków spod Znaku Rodła – historyczny wyznacznik wartości, uchwalony przez mniejszość polską w Niemczech na rok przed wybuchem II wojny światowej. Po uroczystym odsłonięciu, pan prezydent Dariusz Stefaniuk wręczył symboliczne tablice z prawdami Polaków dyrektorom bialskich szkół. Jedna z nich pojawi się w naszej szkole - będzie ona przypominała o uniwersalnych i potrzebnych dla wszystkich Polaków wartościach wpisanych w katechizm każdego patrioty.

Zdjęcia: Zuzanna Jankowska, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie