foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

resized 20180925 153937W dniach 24-26 września b.r. nauczyciele z naszej szkoły uczestniczyli w kursie Rzeźbienia Przestrzennego w Dyniach - Halloween 3D Pupkin.

            Szkolenie, które odbyło się w Redzie w firmie Carving-Art. Pawła Sztenderskiego było kontynuacją kursu carvingu. Sztuka rzeźbienia w dyniach znacząco różni się od carvingu w owocach i warzywach ze względu na zastosowanie nie tylko innych surowców dostępnych w naszym kraju, ale przede wszystkim specjalnych narzędzi.  Zdobyte w trakcie szkolenia umiejętności z pewnością będą wykorzystane na kursach carvingu, które są prowadzone w ramach projektu ,,Ekonomik drogą do kariery”. Prowadzącą kurs była Pani Dominika Sadowska, wicemistrzyni Polski i zdobywczyni Pucharu Polski w Carvingu w 2015 i 2016 r.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie