resized 20180925 153937W dniach 24-26 września b.r. nauczyciele z naszej szkoły uczestniczyli w kursie Rzeźbienia Przestrzennego w Dyniach - Halloween 3D Pupkin.

Szkolenie, które odbyło się w Redzie w firmie Carving-Art. Pawła Sztenderskiego było kontynuacją kursu carvingu. Sztuka rzeźbienia w dyniach znacząco różni się od carvingu w owocach i warzywach ze względu na zastosowanie nie tylko innych surowców dostępnych w naszym kraju, ale przede wszystkim specjalnych narzędzi.  Zdobyte w trakcie szkolenia umiejętności z pewnością będą wykorzystane na kursach carvingu, które są prowadzone w ramach projektu ,,Ekonomik drogą do kariery”. Prowadzącą kurs była Pani Dominika Sadowska, wicemistrzyni Polski i zdobywczyni Pucharu Polski w Carvingu w 2015 i 2016 r.