foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 7897 2Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. Galowe stroje, symboliczne róże w uczniowskich dłoniach zwiastowały atmosferę szkolnego święta, które obchodziliśmy w naszej szkole 12 października. W trakcie uroczystej akademii dyrektor szkoły, zaproszeni goście oraz przedstawiciele uczniowskiej społeczności złożyli podziękowania pedagogom i pracownikom szkoły. Przepiękną laurką na tę okoliczność była niewątpliwie część artystyczna w wykonaniu uczniów przygotowana pod kierunkiem p. Magadaleny Hasiuk.

Zdjęcia: Aleksandra Kulicka, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz